Biz Kimiz

Henkay İnşaat ve Ertopoğlu İnşaat kuruluşu olan Gold Life 35 İzmir’in gözde merkezlerinden olan Karşıyaka  ilçesinde faaliyete geçmiştir.Karşıyaka Tellibahçe’de estetik, sağlam, çevreye duyarlı ve ekonomik çözümlerin iç içe geçtiği projemizin yapımı HENKAY İNŞAAT ve ERTOPOĞLU İNŞAAT tarafından taahhüt edilen , tüm müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmaya önem vermiştir.

     

 

     CUMALİ ERTOPOĞLU                                                                          AYDIN YASLICA

Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.
Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmak.

Vizyonumuz

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak.
Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda İZMİR ÇİĞLİ de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.
Müşteri memnuyetini ve isteklerini ön planda tutarak ilke edinmek.Müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmaya önem vererek iş teslimini daima zamanında yapmak.