Kentsel Dönüşüm

Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi , kentteki afet riski taşıyan alanların belirlenip, sağlıklı ve de yaşanılabilir hale getirilmesidir. Kanun, Türkiye’nin her tarafındaki kent ve köylerdeki ekonomik ömrünü tamamlamış, yıkılma riski taşıyan binaların devletin sağladığı yapım kredisi, kira yardımı, belediye harç – vergi avantajlarını da kullanarak yeniden yapılanması.

İnşaat ve Taahhüt

Konut , eğitim , sanayi, otel ve rezidans gibi pek çok alanda hizmet veren şirketimiz altyapıdan başlayıp anahtar teslim projelere kadar her türlü yapının inşaat işlerinin yapım hizmetini değerli müşterilerine sunmaktadır. Eğitim Binaları , Okul İnşaatları , Kültür Merkezleri , Konut Binaları , Villa Tipi Özel Projeler ,  Sergi ve Spor Salonları vb.

Proje Tasarım

Size Özgü proje tasarımları, mimarlık ve mühendislik hizmetleri ile yapı ruhsatlandırma takibi , Projelerin yapımında yerinde uygulama takibi, kontrolü ve denetimi.Yaratıcılık ve estetik kurallarla beslenen biçim fonksiyon ilişkisi ile tasarımın konseptini oluşturup, malzeme, doku ve renk seçimleri ile projeye kimliği kazandırılır.